НОВИНИ

Техніку «Червоної зірки» представили на «ДНІ ВОРОНЕЗЬКОГО ПОЛЯ»

на рынке Словакии на рынке СловакииЗ 4-го по 5-е липня в Россошанському  районі Воронезької області відбулася одна з найбільших регіональних агропромислових виставок в Центрі Росії - «ДЕНЬ ВОРОНЕЗЬКОГО ПОЛЯ 2013».

Вже всьоме «ДЕНЬ ВОРОНЕЗЬКОГО ПОЛЯ» збирає на одному майданчику десятки виробників і дистриб'юторів сільськогосподарської техніки. А фермери Воронезької та прилеглих областей з'їжджаються на День поля, щоб побачити кращі сільгоспзнаряддя на статичних експозиціях та під час роботи в полі.

«Червону зірку» на «ДНІ ВОРОНЕЗЬКОГО ПОЛЯ 2013» представляв її офіційний дилер - компанія «Воронежкомлект», яка представила три одиниці техніки кіровоградського виробництва. На стенді компанії були показані: модернізована просапна сівалка VESTA 8 двоконтурним приводом, зернова сівалка ASTRA 5,4-06 і дворядна дискова борона PALLADA 3200. Інтерес до техніки, виробництва «Червоної зірки», проявлений відвідувачами Дня поля, ще раз підтвердив, що український бренд має стійкі позиції на російському ринку і здатний конкурувати зарубіжними виробниками..

За результатами «ДНЯ ВОРОНЕЗЬКОГО ПОЛЯ 2013» директор Торгового дому ПАТ «Червона зірка» В'ячеслав Ківерник зазначив: «Враховуючи регіональний характер Воронезького Дня поля, можна сказати, що його рівень дуже високий. Головне, що даний захід викликає інтерес у безпосередніх споживачів сільгосптехніки - фермерів, які виявляють реальний інтерес до представленої на виставці техніки ».

«Що стосується нас, як виробника, то участь в подібного роду регіональних виставках, допомагає нам не тільки розширювати клієнтську базу і закріплювати існуючі контакти, а й проводити аналіз ринку конкретного регіону, але й аналізувати стратегії продажів з урахуванням регіональних особливостей ринку, що важливо, враховуючи широку географію продажів «Червоної зірки» - говорить В'ячеслав Ківерник.

Довідка: Щорічна виставка - демонстрація сільськогосподарської техніки та технологій «ДЕНЬ ВОРОНЕЗЬКОГО ПОЛЯ» проводиться у Воронезькій області з 2007 року. Виставка проводиться за підтримки: Департаменту аграрної політики Воронезької області та Асоціації економічної взаємодії суб'єктів РФ Центрального Федерального округу «Центрально-Чорноземна». У 2012 році у виставці взяли участь близько 100 компаній-експонентів, кількість відвідувачів виставки склало більше 1500 чоловік.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш