НОВИНИ

«Червона зірка» відкрила сезон серпневих Днів поля

Пологи Запорожской области День поля Пологи Запорожской области День поля1 серпня в місті Пологи Запорізької області пройшов День поля компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» - офіційного дилера ПАТ «Червона зірка» в Україні.

На заході, який стало першим із запланованих у серпні Днів поля у Запорізькій та Дніпропетровській областях, було представлено понад 40 одиниць сільгосптехніки від всесвітньо відомих виробників.

Пологи Запорожской области День поля Пологи Запорожской области День поляКомпанія «Червона зірка» представила 8 одиниць техніки свого виробництва, - серед яких як серійні машини, так і новинки. 

Зерновий посівний комплекс ORION 9,6 для роботи за традиційною, мінімальною і нульовою технологіями; широкозахватний культиватор ALCOR 7,5; зернові сівалки ASTRA NOVA 5,4 і ASTRA 3,6-03; просапна сівалка VEGA 8 Profi; міжрядний культиватор ALTAIR 5, 6-04, і дискові борони PALLADA 2400 і ANTARES 4x4 - вся представлена ​​техніка викликала інтерес у відвідувачів Дня поля.

Пологи Запорожской области День поля Пологи Запорожской области День поляКрім статичного показу, техніку «Червоної зірки» представляли учасникам і в динаміці. Показ в роботі культиватора ALCOR 7,5 і чотирирядної дискової борони ANTARES 4x4 зібрав біля себе багатьох учасників Дня поля, які після демонстрації позитивно оцінили роботу агрегатів і навіть залишили заявки на їх придбання.

У Дні поля компанії «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» у місті Пологи взяли участь керівники та спеціалісти понад 200 фермерських господарств Запорізької області. Наступні  Дні поля від ТОВ «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ», з демонстрацією техніки виробництва «Червона зірка» відбудуться 5-го серпня в селищі Потерпілі Запорізькій області та 9-го серпня в селищі Новоіванівка Нікопольського району Дніпропетровської області.

Преса про нас

  • Elvorti взяв участь у програмі СТОП коронавірус
  • Компанія "ЕЛЬВОРТІ" зайняла 1 місце в Національному бізнес-рейтингу
  • Передусім — надійність і точність висіву
Всі публікації

Календар виставок

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш