НОВИНИ

«Червону зірку» відвідала делегація з Кореї

делегация из Кореи делегация из Кореи8-го серпня, в рамках свого візиту на Кіровоградщину, гості з Республіки Корея відвідали завод з виробництва сільськогосподарської техніки «Червона зірка».

Делегація, що складалася з надзвичайного і повноважного Посла Кореї в Україні Кім Ін - Цжуна та представників найбільшої корейської промислової компанії Daewoo International Corporation, прибула до Кіровограда з метою обговорення шляхів ефективної співпраці між двома країнами, в тому числі й співробітництва в аграрній сфері.

Щоб продемонструвати аграрний потенціал і технічні можливості сфери АПК Кіровоградської області, корейських гостей запросили відвідати один з найбільших в Україні заводів з виробництва сільгосптехніки - завод «Червона зірка».

делегация из Кореи делегация из КореиНа «Червоній зірці» посол Республіки Корея і представники компанії Daewoo були ознайомлені з організацією виробництва, оглянули основні виробничі майданчики, нове обладнання, що працює на підприємстві і, звичайно ж, зразки серійних і нових машин, які виробляються на заводі.

У планах корейської делегації, що вивчає можливості реалізації реальних інвестиційних проектів у Кіровоградській області, було ознайомлення з кращими промисловими підприємствами та фермерськими господарствами, і відвідини заводу з виробництва посівної та ґрунтообробної техніки «Червона зірка» стало лише одним з пунктів перебування делегації на території області.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш