НОВИНИ

Відразу дві компанії представили «Червону зірку» на виставці в Болгарії (ВІДЕО)

Відразу дві компанії представили Червону зірку на виставці в Болгарії Відразу дві компанії представили Червону зірку на виставці в БолгаріїЗ 4-го по 8-е березня цього року в болгарському місті Пловдив пройшла одна з наймасштабніших на Балканах і в Південно-Східній Європі сільськогосподарських виставок - AGRA 2014. Ця міжнародна сільськогосподарська виставка проводиться більше 20 років і щорічно збирає на одному майданчику представників таких сфер АПК, як сільськогосподарські машини та обладнання, обладнання для тваринництва, насіння, ветеринарія, добрива, сервісне забезпечення.

У рамках програми розширення своєї присутності на ринку Європи, компанія «Червона зірка» взяла участь у цьому аграрному форумі в партнерстві відразу з двома компаніями-дилерами.

Відразу дві компанії представили Червону зірку на виставці в Болгарії Відразу дві компанії представили Червону зірку на виставці в БолгаріїКомпанії «Агро-булл» і кооперація «Китка» представили на своїх стендах посівну і ґрунтообробну техніку кіровоградського виробництва. Дилери відзначають високий інтерес у відвідувачів болгарської виставки як до зернових і просапних сівалок, так і до дискових борін. Свій інтерес споживачі підкріпили конкретними замовленнями, адже весняна посівна кампанія в Болгарії вже в розпалі.

Відразу дві компанії представили Червону зірку на виставці в Болгарії Відразу дві компанії представили Червону зірку на виставці в БолгаріїВарто відзначити, що на сьогоднішній день вся продукція «Червоної зірки» сертифікована відповідно до норм безпеки ЄС.

У AGRA 2014 в цілому взяли участь більше 350 експонентів з 17 країн, що ще раз підтвердило високий статус цієї виставки на Південно-Сході Європи.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Календар виставок 25-28 Вересень Агроекспо - 2019, Кропивницький (Кіровоград), Україна
www.ukragroexpo.com

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш