НОВИНИ

«Червона зірка» підвела підсумки 2013 (ВІДЕО)

Червона зірка підвела підсумки 2013 Червона зірка підвела підсумки 2013Зростання виробництва, масштабні інвестиційні проекти, нові ринки і вихід в Інтернет - так коротко можна підвести підсумки роботи «Червоної зірки» в 2013 році. Ці та багато інших питань в кінці минулого тижня керівництво ПАТ «Червона зірка» та представники місцевих ЗМІ обговорили під час прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи заводу в 2013 році.

Вже в ході організованої перед прес-конференцією екскурсії, журналісти змогли переконатися: минулий рік став для «Червоної зірки» багатим на інвестиції. Ряди нових сучасних токарних і фрезерних верстатів провідного світового виробника HAAS, вражаюча своїми масштабами лінія для порошкового фарбування (до речі, це вже друга така лінія на підприємстві), зварювальний робот, нові підлоги, склади та багато іншого - реальне втілення майже 50-мільйонних інвестицій, які «Червона зірка» вклала у виробництво в 2013 році.

Червона зірка підвела підсумки 2013 Червона зірка підвела підсумки 2013Що стосується того, як «Червона зірка» розвивалася в 2013 році, то, мабуть, на тлі рецесії у світовій економіці і падіння промислового виробництва в Україні в 2013 році на 4,7 %, показники «Червоної зірки» виглядає більш ніж достойно. Підприємству вдалося зберегти позитивну динаміку основних показників, постійна кількість персоналу і зростання заробітної плати.

Загальний обсяг виробництва продукції ПАТ «Червона зірка» за підсумками 2013 склав майже 285 мільйонів гривень, що на 20 % більше, ніж у 2012 році. 

До бюджетів усіх рівнів підприємство торік перерахувало понад 38 мільйонів гривень податків і зборів. А середня заробітна плата на підприємстві склала 3263 гривні, що на 10 % більше показника 2012 року.

Обсяг реалізації продукції також вдалося збільшити - на 4 %. При цьому значно зріс показник частки експорту в реалізації. Якщо в 2012 році він становив 53,4 %, то в 2013 році вже 67,5 %. Це відбулося за рахунок меншої активності українського ринку, збільшення продажів в Російську федерацію на 19 % і значного збільшення (більш ніж у 2 рази) реалізації в інші країни. Зокрема, «Червона зірка» в 2013 році реалізовувала свою техніку на ринках Казахстану, Молдови, Болгарії, Румунії, Білорусі, Польщі, Угорщини, Словаччини та країн Прибалтики. Крім того, в 2013 році почалися переговори з поставки техніки «Червоної зірки» в США. Ці переговори увінчалися успіхом.

І в лютому цього року така поставка була здійснена. Крім того, варто відзначити, що американський партнер придбав техніку для того, щоб презентувати її американським фермерам, і в разі успіху можна розраховувати на розширення партнерства.

Червона зірка підвела підсумки 2013 Червона зірка підвела підсумки 2013Говорили на прес-конференції і про прагнення «Червоної зірки» бути ближче до свого споживача. Хоч сьогодні техніка підприємства продається через розгалужену дилерську мережу в 11 країнах, важливість близького спілкування зі споживачем ніхто не відміняв. Для цього сьогодні на підприємстві організований виставковий комплекс. Поки він знаходиться на стадії наповнення. Найближчий час у ньому планується розміщення всієї номенклатурної техніки та організація вільного відвідування всіма бажаючими з усієї України для ознайомлення з самим заводом і його продукцією.

Ще один крок на зустріч споживачеві - Інтернет-продажі. «Червона зірка» недавно запустила Інтернет-магазин, де в режимі он-лайн можна придбати техніку та запасні частини від виробника. Рішення для сільгоспмашинобудування, здавалося б, нестандартне, але століття високих технологій диктує свої правила і, як зазначають на підприємстві, кількість прихильників он-лайн покупок неухильно зростає.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш