НОВИНИ

Міністр аграрної політики і продовольства України відвідав ПАТ «Червона зірка»!

Міністр аграрної політикиМіністр аграрної політики25 серпня 2015 Міністр аграрної політики та продовольства України - Павленко Олексій Михайлович в рамках ділового візиту на Кіровоградщину відвідав провідне підприємство з виробництва сільськогосподарської техніки в Україні - ПАТ «Червона зірка».

Міністр аграрної політикиМіністр аграрної політикиНа початку екскурсії був продемонстрований сучасний виставковий комплекс «Червона зірка». Тут було розказано про історію створення підприємства, посівних машин з моменту заснування по теперішній час. Презентовано новітні розробки посівної, ґрунтообробної техніки і абсолютні новинки.

Міністр аграрної політикиМіністр аграрної політикиПід час ознайомлення з виробництвом Олексій Михайлович ознайомився з лінією порошкового фарбування, яка дозволяє фарбувати всі деталі машин, вироблених на підприємстві. Крім того, міністр ознайомився з роботою основних виробничих ділянок, які укомплектовані новітнім інноваційним виробничим обладнанням, вертикальними і горизонтальними обробними центрами виробництва компанії HAAS, які використовують провідні світові виробники, а також ділянку складання широкозахватних машин. Керівництво підприємства має плани на подальшу модернізацію виробництва, на підприємстві застосовуються новітні технології, реалізується інвестиційні проекти. ПАТ «Червона зірка» реалізовує свою продукцію у багатьох країнах світу.

 На території виставкового комплексу Міністр аграрної політики та продовольства зустрівся з представниками преси і відповів на всі запитання.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш