НОВИНИ

Проект "Приєднуйся до команди Ельворті!" стрімко розвивається!

Проект Приєднуйся до команди Ельворті стрімко розвивається!

«Ельворті» розпочинає плідну співпрацю з Львівським національним аграрним університетом, і в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті!» 5 грудня на заводі відбулась зустріч представників університету з керівництвом департаменту маркетингу компанії.

Проект Приєднуйся до команди Ельворті стрімко розвивається! Проект Приєднуйся до команди Ельворті стрімко розвивається! Львівський національний аграрний університет висловив своє бажання виступити партнером та представником ПАТ «Ельворті» на території Західної України. Метою «Ельворті» та Львівського національного аграрного університету є залучення студентів до самостійного розвитку та вдосконалення знань про техніку «Ельворті» в порівнянні з імпортними та вітчизняними аналогами, проведення моніторингу с-г техніки на аграрному ринку України.

Також в рамках співпраці між університетом та ПАТ «Ельворті», компанія планує відкрити нову навчальну лабораторію сільськогосподарських машин «Ельворті» на базі ЛНАУ, де студенти матимуть змогу не тільки вивчати будову практично всього модельного ряду техніки ПАТ «Ельворті», а і проводити регулювання та лабораторні досліди. На базі лабораторії можна буде здійснювати підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі проектування, виробництва і використання сучасної сільськогосподарської техніки. Все це, безумовно, сприятиме підвищенню якості підготовки фахівців в галузі машинобудування в Україні.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Календар виставок 25-28 Вересень Агроекспо - 2019, Кропивницький (Кіровоград), Україна
www.ukragroexpo.com

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш