НОВИНИ

Elvorti вперше відкриє лабораторію в Angel Kanchev University of Ruse (Болгарія)

Elvorti вперше відкриє лабораторію в Angel Kanchev University of Ruse (Болгарія)

Проект «Приєднуйся до команди Elvorti» стрімко розвивається на ринку ЄС. За останні два роки компанія відкрила лабораторії у всіх провідних аграрних університетах України і не зупиняється на цьому. Так, в 2019 році компанія планує відкрити навчально-наукову лабораторію техніки Elvorti на базі Русенського університету Ангела К'нчева в Болгарії.

Відкриття стане можливим завдяки тісній співпраці між університетом і компанією Elvorti.

Лабораторія буде створена з метою підвищення рівня підготовки студентів, ознайомлення їх із сучасною сільськогосподарською технікою і проведення науково-дослідних робіт. В аудиторії встановлять сучасні зразки сільгосптехніки, стенди і плакати з описом всієї номенклатури техніки українського бренду Elvorti.

Проект «Приєднуйся до команди Elvorti» спрямований на зміну підходів до навчального процесу, розвиток і впровадження інноваційних систем, які дозволять краще і ефективніше засвоювати матеріал, а також розширять можливості для науково-дослідницької діяльності.

У компанії Elvorti вважають, що в нинішній час недостатньо отримати знання і хороші оцінки. Адже конкуренція на ринку праці зростає, а технічний прогрес посилюється. Робочі місця витісняє сучасна техніка, для управління якої потрібні висококласні фахівці. Тому знати техніку, її можливості, а також тонкощі сервісного обслуговування - вимога часу.

Під час зустрічі директора з маркетингу компанії Elvorti Власенко Ігора, з проректором з навчальної роботи професором Пламеном Кангаловим, неодноразово зазначалося, що тепер у студентів з'явитися унікальна можливість вивчати інноваційні моделі техніки Elvorti.

За подальшим розвитком проекту стежте на нашому сайті і на офіційній сторінці в Фейсбук.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Календар виставок 04-07 Червня Агро 2019, Київ, Україна
www.agroexpo.in.ua
Календар виставок 25-28 Вересень Агроекспо - 2019, Кропивницький (Кіровоград), Україна
www.ukragroexpo.com

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш