НОВИНИ

Представники НТУ "Харківський політехнічний інститут" відвідали завод Ельворті

Представники НТУ Харківський політехнічний інститут відвідали завод Ельворті

Сьогодні делегація з НТУ «Харківський політехнічний інститут» на чолі з проректором з наукової роботи Марченком Андрієм Петровичем, з робочим візитом, відвідала завод «Ельворті».

Представники НТУ Харківський політехнічний інститут відвідали завод Ельворті Представники НТУ Харківський політехнічний інститут відвідали завод Ельворті Після екскурсії по підприємству відбувся круглий стіл, де одним з ключових аспектів було питання співпраці за різними напрямками, таким як технології машинобудування та інші. Також обговорювали питання підготовки кадрів для підприємства за індивідуальними планами, під конкретні завдання, і по дуальній системі навчання.

Представники НТУ Харківський політехнічний інститут відвідали завод Ельворті Представники НТУ Харківський політехнічний інститут відвідали завод Ельворті НТУ «ХПІ» один з передових ВНЗ, які визначають стратегію підготовки фахівців майбутнього, економічну і технічну політику в Україні.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті» компанія активно співпрацює з провідними аграрними університетами України, облаштовує спеціалізовані наукові лабораторії на їх базі, а також зовсім недавно до цього списку додався університет в Болгарії.

За розвитком проекту «Приєднуйся до команди Ельворті» слідкуйте на нашому сайті і на сторінці в Фейсбук.

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Календар виставок 25-28 Вересень Агроекспо - 2019, Кропивницький (Кіровоград), Україна
www.ukragroexpo.com

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш