НОВИНИ

ELVORTI «НАРОДНИЙ БРЕНД 2019»

ELVORTI НАРОДНИЙ БРЕНД 2019

Компанія «Ельворті» провідний виробник сільськогосподарської техніки в Україні отримала перемогу у конкурсі «НАРОДНИЙ БРЕНД 2019» в номінації "Сільськогосподарська техніка, обладнання". Перемога у конкурсі та присвоєння відзнаки "Народний бренд" - це вираз найвищої довіри мешканців нашого міста. Отримати таку нагороду справжнього народного обрання - це фантастично.

ELVORTI НАРОДНИЙ БРЕНД 2019 ELVORTI НАРОДНИЙ БРЕНД 2019 18 років в Україні проходить голосування "Народний бренд", у нашому місті захід пройшов вдруге, участь у конкурсі взяли понад 700 компаній та торговельних марок. Конкурс «Народний Бренд» створює чесний народний рейтинг підприємств нашого міста.

ELVORTI НАРОДНИЙ БРЕНД 2019 ELVORTI НАРОДНИЙ БРЕНД 2019 Цього року, голосування розпочалося 1 жовтня й тривало до 31 листопада включно. 3 грудня, після підрахунку голосів, переможці врешті були визначені. Народний бренд 2019 року відзначився напруженою боротьбою серед учасників голосування. Близько 6 тисяч містян віддали голоси за найкращі підприємства, і це ще раз підкреслює визнання конкурсу «Народний Бренд» і престижність участі в ньому. Серед всіх, хто проголосував, було розіграно планшет методом випадкового відбору, а всі компанії-переможці презентували учасникам голосування заохочувальні призи.

Щиро дякуємо організаторам та всім, хто приймав участь в голосуванні. Дякуємо всім людям, що проголосували і обрали «Ельворті» найкращим виробником сільгосптехніки серед 11 номінантів.

Чекаємо наступного року на «Народний бренд 2020»!

Преса про нас

  • Опыт эксплуатации бороны ANTARES 6x4. Видео
  • Новинка от ELVORTI - зерновая сеялка для mini-till ALFA 6
  • За «дуальным» опытом – на «Эльворти»
Всі публікації

Календар виставок

Дилери компанії

Карта диллеров

Друзі і партнери

Гидросила

Украгромаш